Soul Calibur VI , Raphael ve Cervantes’i Dahil Edecek

5 (100%) 1 vote

Sonbahar sezonu gerçekten yükseliyor. Soul Calibur VI  büyük sürüm için hazırlanıyor ama yine de ortaya çıkarmak için çok fazla sürpriz var. Bazı oyuncular Bandai Namco’nun fantezi-tarih kılıcı ve personel oyununu elde etmek için bütün bir ay boyunca beklemekten memnun değiller ve iki ek fan-favorinin görünümünü doğrulayan yeni ekran görüntülerini almayı başardılar.

ResetEra’nın , bazı oyuncuların Melbourne, Avustralya’da gerçekleşen halka açık bir gösteri sırasında Soul Calibur VI ekran görüntülerini çekmeyi başardığı bir forum başlığı var .

Ekran görüntüleri, ana oyuncu ekranındaki oyuncu Raphael ve korsan Cervantes’i açıkça gösteriyor. Kendi özel dövüşçünüzü yapma yeteneğini içermeyen toplamda oynanabilecek 24 karakter olabilir.

Soul Calibur VI 

Soul Calibur VI 

Raphael, yüz maskesi ile silahlı bir kıyafete benzeyen kıyafetin içinde yer alırken, Cervantes göğsünde parlayan sembollerle dolu bir korsan garbiye sahip. Ayrıca Rafael’in klasik Fransız rapçi ile geri döndüğünü de görüyoruz. Cervantes ise ikonik ikiz kılıçlarını yapıyor.

YouTube çekimleri kaldırıldı, ancak iki karakterin savaştığını gösteren başka yüklemeler yapıldı.

Mücadele, özellikle de Raphael’in önceki oyunlarda olduğu zamanları hatırlatan Soul Calibur VI’daki komboları nasıl bir araya getirebileceği ile gerçekten iyi görünüyor . Tabii ki, rakiplerini ne kadar çabuk, onun alayları ve alışkanlıkları ile dengede tutamayacağından nefret ederseniz, o zaman Soul Calibur VI’da onu çok sevmeyeceksiniz , çünkü daha önce olduğu gibi.

Raphael kazanımların çoğunu alırken, Cervantes’in birkaç galibiyet aldığını görüyoruz. İlginç bir şekilde, Raphael’in pantolonuna kadar bir sürü elbisesini kaybetmesini ve sırtüstü bir yelek gibi görünen bir şey olduğunu görüyoruz.

Dövüş çok ileri ve geri, ve şimdiye kadar tekken 7 gibi hava-juggles sömüren gibi görünmüyor , oyuncuları havada tutmak ve zamanını kısıtlamak için müthiş bir zaman.

Oyun aynı zamanda, Soul Calibur VI‘da mermiler sınırlı bir olay olduğu için, imar yolunda çok fazla desteklemiyor, bu yüzden Street Fighter V’de olduğu gibi ateş topu gibi istenmeyen postaların kötüye gitmesini beklemeyin .

Artık Raphael ve Cervantes’in ortaya çıkmasıyla, oyuncular son iki karakterin kim olacağını bulmaya çalışıyorlar. Yepyeni karakterler de dahil olmak üzere geniş bir olanaklar yelpazesi var .

Güzel olan bir şey ise, Bandai Namco’nun sadece bir sırrı saklaması ve oyuncuların Soul Calibur VI’nın son yapımı Ekim’in ortasına geldiğinde kendileri için anlamasını sağlıyor .

Leave a Reply