Forza Horizon 4: Oyun içi yenilikler

Rate this post

Forza Horizon bir yıl daha geri döndü ve bu da Barn Finds’ın (Ahır arayışı) da geri döndüğü anlamına geliyor. Seride yeni iseniz, Forza Horizon 4 ile oynadığınız her şeyi, periyodik olarak harita üzerinde bulmanız için bir yerde eski bir araba olduğunu söyleyen bir telefon görüşmesi yapmanız gerekir. Bu belirli bir ahır Bulmacasının kilidini açacak ve arama yapmak için kabaca bir alan verilecektir. Ancak, bölgeyi keşfetmek ve ahırın yerini tespit etmek size kalmıştır.

Bazen bu kolay ancak bazen çok zor olabilir – ahırlar düz bir manzarada veya yoğun bir orman içinde saklanabilir. Ancak onları bulmak buna değer – nadir ve ikonik otomobiller zaman içinde restore edilecek ve size ücretsiz olarak hediye edilecek ve Araba Koleksiyonunuza güzel bir destek katacaktır. Bu Ahır Buluntularının bazılarını bulmakta sorun yaşıyorsanız veya kendinize biraz zaman kazandırmak istiyorsanız, bu kılavuz belirli otomobiller için ahırların tam yerini bulmanıza yardımcı olacaktır.

Bu Kılavuz Nasıl Kullanılır:

Dünya haritasındaki ahır konumlarının ekran görüntüsünü sağladık. Oyunda neye benzediğini anlatan bir fotoğraf ve elde edeceğiniz geri yüklenen aracın bir görüntüsünü sağladık. Bu görüntüleri Horizon’un Drone Modunda (RB’yi kullanarak!) Hızlı bir şekilde izlemek için kullanmanızı öneririz.

Hızlı Not: Forza Horizon 4, oyun içerisinde İngiltere’nin mevsim koşullarına sahiptir. Bu nedenle, Sonbahar, Kış, Yaz ve İlkbahar’a özgü küçük bir miktar ahır Buluntusu mevcut olacaktır.

Forza Horizon 4 hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve  en uygun fiyata satın almak için lütfen bu linke tıklayınız.

Leave a Reply