The Elder Scrolls 3: Morrowind 17 Yıldır güncelleniyor

5 (100%) 1 vote

Efsanevi açık dünya rol yapma oyunu The Elder Scrolls 3: Morrowind hala hayranlar tarafından güncelleniyor. Oyundan önce başlayan bir çaba Mayıs 2002’de piyasaya sürüldü, sadece yeni bir güncelleme yayınladı. Tamriel Rebuilt adlı mod, ilk olarak Bethesda Softworks’teki ekip tarafından tasarlanan özgün tasarımı yeniden yaratmayı amaçlamaktadır.

Bu adanmış ekibin çabaları sayesinde, orijinal unvanın ardından 16 yıldan fazla bir süredir var olmasının başarısı var.

Tamriel Rebuilt haritasının “Anakara” adlı bölümü çoğunlukla mod ekibi tarafından tamamlanmışken “Önizleme” bölümü hala geliştirilmektedir.

Tamriel Rebuilt haritasının “Anakara” adlı bölümü çoğunlukla mod ekibi tarafından tamamlanmışken “Önizleme” bölümü hala geliştirilmektedir.

 

Hayranlar Morrowind’i , kemik zırhlarıyla kaplanmış savaşçılarla dolu egzotik volkanik bir ada olan Vvardenfell’de, etrafta feribotla dolaşan devasa böcekler ve evlerini dev mantarlar içinde yapan büyücülerle dolu bir oyun olarak tanıyabilirler. Ancak oyunun asıl amacı, nihayetinde sevk edilen şeyin çok daha büyük bir şey yaratmaktı.

İmparatorluk Kütüphanesi fan sitesinde ve Bethesda’nın kendi yayın öncesi dönem fan forumlarında çevrimiçi olarak arşivlenen kurgusal tarihsel belgeler de dahil olmak üzere birincil kaynakları kullanmak , ekip şu ana kadar eksik arazinin yaklaşık üçte birini yeniden inşa etti.

Dünkü güncelleme, Eski Ebonheart adlı Vvardenfell’in güneyindeki yeni bir alanı içeriyor. Mod ekibine göre, “Eski Ebonheart, yabancı doğuda bir uygar Cyrodiil dilimi olan Morrowind’deki imparatorluk gücünün kalbidir. Ama müstahkem duvarları içinde bile, tehlike ve entrikacılar ve pek çok gezgin gezgin paralarını ve onların etkisini burada ya da daha kötü bir şekilde kaybetti. ”


Batıda, yürüyerek ya da başka bir tekne alarak ulaşabileceğiniz yeni Ebonheart şehridir. Son büyük sürümü Eylül 2016’da olan Tamriel Rebuilt’in arkasındaki mod ekibi tarafından umut edilen bir yer . Şimdi ilk kez dolaşmak için özgür olduğunuz bir yer.

Mod ekibinin yeni hızlı seyahat sistemini etkinleştirmem gerektiğine dikkat etmeliyiz ki, bu son sürüm için en son yayınlarına göre tamamen sıfırdan yeniden oluşturuldu. Orijinal oyunun silt strider ve yelkenli limanlarını, revize edilmiş toprak kütleleri boyunca eksiksiz bir ağ oluşturmak için birleştirir. Kaybolursanız, kullanışlı bir harita aşağıdadır.

Tamriel mod takımı yeniden oluşturuldu

Tamriel mod takımı yeniden oluşturuldu

Leave a Reply