Street Fighter V: Arcade Edition’a Sagat eklendi

Rate this post

Street Fighter V’nin en çok aranan karakterlerinden biri , Tay kickboks kralı Sagat oldu. 2016 yılının başlarında Street Fighter V dünyasına giren ilk karakter dizisinin bir parçası değildi , ancak Capcom’un DLC ile kadroyu genişletmeye başladıktan hemen sonra en çok istenen karakterlerden biri oldu. Bu yılki EVO 2018 Şampiyonası Serisi, Street Fighter yapımcısı Yoshinori Ono sahneye çıktı ve Capcom’un yeni karakterlerle ilgili özel bir haberi olduğunu duyurdu ve Top 8 finallerinin hemen öncesinde Sagat’ın fragmanını çıkardı.

Fragman EVO 2018 sırasında yayınlanmış olabilirken , video Street Fighter YouTube kanalında yayınlandı . Sagat ve evcil hayvan kaplanını kesinlikle şiddetli göründükleri bir anda iki dakikadan kısa bir sürede saatler. Sagat’ın temel nötrlerini, geri dönen özellerini ve V-Trigger / V-Skill hareketlerini görüyoruz . Rakiplerini havaya fırlatan zorlu Kaplan Diz taraklarını çıkarmak için yakın mesafeli göstergesini de kullanabilir. Fragmanın sonunda birkaç manuel kombo ve Sagat’ın Tiger Rampage Kritik sergiliyor. Trey, Sagat’ın şu anda müsait olduğunu da açıkladı!

Şimdi, fragmanın gerçekten ön plana çıkması, Sagat’ın yeni alımının fantastik görünmesi gerçeğidir. Fei Long ve Q. Sagat ile birlikte Street Fighter serisinde, kickbox’ların kralı benim ana takımımdı, her zaman için zorlu bir işin yapılması için güvenilir bir go-karakteriydi. Burada, Sagat’ın bir eğitim ekipmanı ve bir göçebe elbisesinin karışımıyla donatıldığını görüyoruz. Ona çok güzel gözüküyor, çünkü Ryu’yu yenilgiye uğratmak için yeteri kadar kuvvetli bir şekilde eğitme niyetindeymiş gibi, onun kişiliğine gerçekten uyuyor.

Sagat’ın eski kıyafetini tercih edenler için, elleri ve ayakları ve kickboks şortlarıyla, “Nostalji” kostümünün bir parçası olarak oyunda hala mevcut. Sagat ayrıca iki diğer kıyafet, “Hikaye” kostüm ve “Savaş” kostümü ile birlikte geliyor. Dört kıyafetin tümü, hem bölgeye hem de karakterin mirasına saygı duyan geleneksel Tay kick boks takımlarına dayanıyor.

Capcom, Sagat’ın beşinci bir kostümü olduğunu da açıkladı, ki bu da sadece “Nostalji” kıyafetini seçerek erişebileceğiniz gizli bir kostüm. Bir maç başlamadan önce Sagat’ın gizli askeri garbisini harekete geçirmek için kontrol çubuğuna hafif yumruk + orta yumruk + sert yumruk + hafif vuruşu + basılı tutun.

Street Fighter V’deki bu çok gizli özellik , geliştiricilerin oyun tutkunlarının bulması için oyuna sırlar eklediğinde, eski okul oyun çağına hoş bir geri dönüş. Bu günlerde bir çok gizli malzeme DLC açılımlarına doldurulur .

Leave a Reply