NBA 2K19 Lebron James oynayış fragmanı

Rate this post

NBA 2K19’un lansmanına kadar bir ay sürecek olan yayıncı 2K Sports, ilk defa çıkan fragmanda Lebron James ve diğerlerinin ilk basketbol oyununu yayınladı. “The Crown the Crown” başlıklı minutelong fragmanı Jay Rock’ın “Win” e ayarlandı. NBA 2K19’un kapak sporcularının her ikisi de fragmanda yoğun olarak yer aldı: Los Angeles Lakers’dan LeBron James ve genç Milwaukee Bucks yıldızı Giannis Antetokounmpo.

NBA 2K19 Kapak Yıldızı Lebron James

NBA 2K19 Kapak Yıldızı Lebron James

James , NBA 2K19’un 20th Anniversary Edition’ında göründü, sanat eseri eski Cleveland Cavaliers formasıyla donatılmadı, bu yüzden 2K, görüntüde herhangi bir değişiklik yapmaktan endişe etmemek zorunda kaldı.

Ligde diğer birçok yıldız da fragmanda karşımıza çıkıyor. Buna 2018 MVP şampiyonu James Harden ve Kevin Durant ve Stephen Curry gibi NBA şampiyonu Golden State Warriors üyeleri de dahil. Tabii ki, LeBron’a ek olarak bu sene yeni yerlerde birkaç yüz var; fragmanın başında, Toronto Raptors’un Kawhi Leonard’ı eski takımı San Antonio Spurs’a karşı hazırlık için hazır olduğunu görüyoruz.

Bu noktada, Game Informer sayesinde oyunun Franchise modundaki değişiklikleri öğrenmemize rağmen, Visual Concepts’ın NBA 2K19’daki oyun iyileştirme planları hakkında fazla bir şey bilmiyoruz . NBA 2K19’un 20th Anniversary Edition alıcıları için 7 Eylül ve diğer herkes içinse 11 Eylül’den önce daha fazlasını öğreneceğimizi umuyoruz . Oyun Nintendo Switch, PlayStation 4, Windows PC ve Xbox One’da mevcut olacak.

Leave a Reply