WWE 2K19 Ve Ayrıntıları.

Rate this post

Son zamanlarda WWE 2K19 ‘un çıkışı geçtiğimiz günlerde duyuruldu ve oyuncular bu oyunu satın alıp oynayabilecek. Eğlence, Gerçekçilik ve Hikayeyi bir arada barındıran bu efsane güreş oyunu oyuncuları adeta kırıp geçirecek.

Bu yeni oyunda dev bir kadroyla karşı karşıya olacaksınız. 205 Süperstars, WWE ve NXT kadrosunun bir arada bulunduğu bu versiyonda farklı maç türleri ve yaratıcı seçeneklerle birlikte farklı modları da göreceksiniz.

WWE 2K19 Yenilikleri Şu Şekilde:

Maç türleri ve iyileştirilmiş oynanış biçimi: Atak sisteminin yenilenmesiyle kontol-davranış sistemi oyuncuya farklı bir hakimiyet bakış açısı kazandıracak.  Gelişmiş yapay zeka sistemi, payback adı altındaki ringteki maçın gidişatını değiştirebilecek defans sistemi oyun içerisinde yer alıyor ve maçı ilginçleştirmek adına aksiyonu daha gerçekçi şekilde tasarlamışlar. Bir de maç modu var ki “Hell In A Cell” oynamaktan kendinizi alamayacaksınız.  Üstelik Steel Cage (Kafes) ile Money in the Bank (Bankadaki Para) modlarında da büyük yenilikler karşınıza çıkacak.

Eğlence Odaklı Yenilikler: Artırılmış etkileşimli oynama stili, seri aksiyonlar, dinamik momentum değişimleri, yeni davranışlar. Ve hareketler, ters köşe senaryoları, alternatif evrenleri ve daha fazlasıyla son zamanların en etkileşimli WWE 2K oyunu haline getiriyor. Ayrıca, iki ciddi oynanış editi olan Big Head ve Block Body’le seriye yeni soluk geliyor.

Showcase Modu – Daniel Bryan’ın Dönüşü: WWE Kahramanı Daniel Bryan ile inanılması güç maceraya yeniden hazırlanın. şöhretini şekillendişren en önemli an olan WrestleMania 30 ve kalp kırıcı emekliliğine hatta 2018’deki başarılı dönüşüne kadar hepsi bu oyunda.

“The Return of the Daniel Bryan” modu, hikaye şeklinde ara sahneler ve WWE kariyerinde kullanılabilecek birçok açılabilir karakter ve arena oyun içerisinde yer alacak.

WWE 2K19 Oyununa en avantajlı fiyatıyla sahip olabilmek için buradan satın alabilirsiniz.

Leave a Reply