Pes 2019 Çıkış Tarihi ve Oyun Hakkında Bildiklerimiz

Rate this post

Konami, uzun süredir futbol dünyasındaki Pro Evolution Soccer‘da bu yılın çıkış tarihini resmen açıkladı. PES 2019 çıkış tarihi , 28 Ağustos‘ta ABD’de PS4 ve Xbox One, 30 Ağustos‘ta PS4, Xbox One ve PC olarak belirlendi.

Konami’nin detay verdiği yeni özellikler arasında sahada oyuncu yorgunluğu, gelişmiş top fiziği, oyuncu konumlandırması ve daha büyük oyuncu bireyselliği bulunuyor. Yeni animasyonlar, yeni kutlamalar ve geliştirilmiş oyun içi grafiklerin yanı sıra yeni bir menü arayüzü de var.

MyClub için, “bugüne kadarki en büyük yenilenme”, yeni bir oyuncu kartı dizayn sistemi geliyor. FIFA Ultimate Team‘in form kartlarına benzer şekilde “geçici olarak gerçek dünya performanslarına dayanan Yüksek Performanslı Oyuncular” dedi. Bu arada Master League, yeni bir müzakere sistemi ve “gerçekçi transferler” içeriyor.

Pes 2019 Çıkış Tarihi ve Lisanslar

PES 2019‘un yayın tarihi Ağustos ayı sonu için belirlendi ve şimdi yayıncı Konami, oyunun demosunu oynayabileceğimizi duyurdu. Oyunun oynanabilir deneme sürümü 8 Ağustos‘ta PS4, Xbox One ve PC‘de (Steam ile) mevcut olacak.

Konami bir basın açıklamasında şunları söyledi. “Dostluk maçı, hızlı maç ve co-op modları, FC Barcelona’nın veya FC Schalke 04’ün stadyumunda oynayacak.” “Taraftarlar, Liverpool, FC Barcelona ve Inter Milan, Arjantin ve Fransa dahil olmak üzere 10 takım arasından seçim yapacaklar.”

PES 2019‘un özellikleri arasında sahadaki görünür oyuncu yorgunluğu, gelişmiş top fiziği, oyuncu konumlandırması ve daha büyük oyuncu bireyselliği sayılabilir. Hatırlıyacağınız gibi Konami, EA ve FIFA serisine on yıl süren UEFA lisansını kaybetmişti. Konami uzun süredir devam eden spor serisinin bu yılki baskısının “daha fazla lisanslı kulüp ve ligleri” içerdiğini söyledi. Bu yıl için lisanslı takımlar arasında AS Monaco, bazı kitleri ve stadyumu diğer detayların yanı sıra PES 2019’a dahil edilecek.

Pes 2019 çıkış tarihi 30 Ağustos‘ta PS4‘te ve Xbox One‘da ve PC‘de dünya çapında erişime açılacak. Geçtiğimiz günlerde yapılan bir açıklamaya göre de FIFA 19‘un çıkış tarihi , dünya çapında 28 Eylül olarak belirlendi.

Leave a Reply