Zeeple Dome Jackbox Parti Paketi 5 İçin Yeni Bir fragman yayınladı

Rate this post

Zeeple Dome oyun endüstrisinin çok sayıda birinci şahıs atıcıyla ve para dükkanlarıyla yarış oyunlarıyla dolu olduğunu düşündüğünüzde , AAA endüstrisinin hardcore tuzaklarından parti oyunları biçiminde bir miktar mola veriyor . Evet, parti oyunları hala var ve onlar hala size masa oyunları, masa başlıkları ve diğer Cuma gecesi beklentilerinizden geldiğinizde, arkadaşlarınızla birlikte eğlenebileceğiniz, gülme-out-gürültülü bir tür sağlarlar.

Çocukluğunuzu, genç yıllarınızı ve hatta genç bir yetişkin olduğunuz zamanların eğlenceli zamanlarını şekillendiren, tüm faturalar ve sorumluluklarınızla başa çıkmamızı sağlayan bir başyapıt. Yepyeni bir Jackbox Party Pack 5 , bu sonbaharda ilk çıkışını yapmak için hazırlanıyor ve yaratıcılar Zeeple Dome’a yepyeni bir bakış attı, oyun platformları için parti paketinde yer alacak oyunlardan biri.

43 saniyelik fragman ile Zeeple Dome bir tür sahte, ve fragman gerçekten de eylemin tüm ekran üzerinde gerçekleştiği ve zıp zıp zip ve zap bir arena etrafında kendi yolunu gibi renkli patlamalar her türlü ile dolu. Çeşitli portallar, engeller ve tehditkar yabancılar ile dolu. Oynanabilir karakterlerin diğer kalamar görünümlü yaratıklarla yüzleştiği bir dizi senaryo görüyoruz. Fragman herhangi bir açıklama yapmadan aniden sona eriyor.

Ancak, bu minyatür teaser fragmanından Jackbox Party Pack 5’de bulunan mini oyunlardan biri için dört farklı zorluk ayarı içeriyor olmamız gibi bir kaç şey var … Şey, teknik olarak sadece üç Ayarlardan biri aslında oyunculara gerçekte nasıl oynadığınızı açıklamak için sadece bir öğretici aşamadır. Diğer ayarlar Easy, Medium ve Hard içerir.

Zorluğun değiştiğini aslında bilmiyoruz, ancak Jackbox açıklama sayfasına göre , oyuncuların kendi karakterlerini diğer eşyalara itmesi ve onların sağlık barlarını azaltmaları ve uzaylı canavarları yenmeleri gerektiğini biliyoruz. Bir oyuncunun kendi güçlerini şarj etmesi ve Goopal-tech zeeple’ını uzaylıya fırlatmak için oyun sahasındaki diğer nesnelere nişan alması gereken bir segmentte görüyoruz, bu da HP’nin küçük bir parçasının indirilmesiyle sonuçlanıyor. Bunu diğer oyunlarla karşılaştırmak zordur, çünkü indie oyun sektöründe bile bunun gibi pek çok başka oyun yoktur .

Yine de, arenada teleport etmek için kullanılabilecek portallar olduğunu ve stratejik olarak patlak veren mayınların etkisiyle patlak verdiğini görüyoruz. Bilmediğimiz şey, oyuncuların mayınları diğer oyunculara veya sahadaki düşmanlara karşı kullanabilmeleri ya da önlenecekleri yer olması.

Oyun altı oyuncuya kadar oynanabilir. Yani siz, arkadaşlarınız, aileniz ve belki de hayat boyu süren düşmanlarınızdan birkaçı, Jackbox Party Pack 5’te bu özel mini oyunla eğlenceye katılabilirsiniz .

Xbox One, PC, PS4 ve Nintendo Switch için bu sonbaharda başladığında daha büyük Jackbox Party Pack 5 paketinin bir parçası olarak diğer mini oyunlara katılmak için Zeeple Dome’u arayabilirsiniz .

Leave a Reply