The Walking Dead : Son Sezonunda Tam Yayımlama Programını Gösteriyor

Rate this post

The Walking Dead, Epizodik içerik söz konusu olduğunda, oyuncular genellikle bölümler arasında uzun bir süre beklemek zorunda kalıyorlar. Daha önceki Telltale Games oyunlarının birçoğunda , her bölüm arasında bir ya da iki ay kalmıştı . Bekleme süreleri, bazı oyuncular için hype ve beklentileri kolayca öldürebilir, çünkü oyunun veya karakter hikayelerinin ve aradaki her şeyin izini kolayca kaybedebilirsiniz. Anlatılan içeriğin yuvarlatılmasının güncel yolunu değiştirmek için, Telltale Games birçok taraftarın takdir ettiği bir şeyi yapmaya karar verdi. Evet, artık The Walking Dead: The Final Season için yeni bölümlerin tam olarak ne zaman piyasaya sürüleceğini göreceksiniz.

Planlanan, hem Telltale Games Twitter hesabındaki bir tweet’deki metinden hem de tweet’e eklenmiş görsel bir infografiden elde edildi.

Telltale Games Twitter açıklaması

Telltale Games Twitter açıklaması

Yani, ilk bölümün zaten mevcut olduğunu öğreniyoruz, 1. Bölüm “Done Running”. Bu hafta 14 Ağustos’ta ev konsolları ve PC için çıktı. İkinci bölüm, beklediğinizden biraz daha erken gelecek. Üçüncü bölüm muhtemelen en uzun yoldur, çünkü bir sonraki heyecan setine dalmadan yaklaşık iki ay beklemeniz gerekecek. Çok ilginç bir şekilde adlandırılan “Kırık Oyuncaklar”. Bir önceki bölümden bir ay ve 11 gün uzakta olmak yerine, gerçekte, tüm içeriği Ekim ayının sonuna kadar geçirmek zorunda kalacaksınız ve The Walking Dead: The Final Season’ın 3. Bölümüne kadar 6 Kasım’a kadar bekleyeceksiniz . Telltale’nin Batman’i: Düşmanın İçinde , bazı taraftarların arsaları kaybetmesiyle sonuçlanan epizodik yayınlarda benzer boşluklar vardı . Ancak, olaylar Bölüm 4 ve Bölüm 5 düştüğünde hızla geri adım attı.

Sonunda, Bölüm 3 – “Geri Çek” adlı bölüm var. Buradaki ilginç olan şey, infografinin temel yayınlanma tarihlerine sahip olmasına rağmen, gerçek tweet’deki bölümlere, her bölümün içeriğine işaret eden küçük Twitter emojileri eşlik ediyor.

İlginç olan bir şey, genellikle sezonların beş bölümünün olmasıdır , ancak bu kez etrafta sadece dört bölüm vardır. Final sezonu için kısa bir bölüm olup olmayacağını kesinlikle merak ediliyor. Sanırım bunun birçoğu hikayenin nasıl oynandığına ve oyuncuların neler bekleyeceğine bağlı. Ağlayan emojisi kesinlikle gösteriyor ki final sezonu acıklı sona erecek, öğrenmek için beklememiz gerekecek.

Leave a Reply