Telltale Hikaye Oluştucu ile Hikayenizi Oluşturabileceksiniz

Rate this post

Telltale, Konsollar ve PC’deki The Walking Dead serisi için Hikaye Oluştucu yapmaya hazırlanıyor . Yaklaşan The Walking Dead: The Final Season , 2012’de kaçan mahk Everm Lee Everett ile geri dönüş yolculuğuna son verecek. Yolculuğun altı yıl boyunca gerçekleştiğini düşünmek çılgın görünüyor. Ille değişiklikleri, karakterler, arsa ve tüm noktalar ile güncel tutmak değil. Telltale Story Builder sizi sağlayacak olan The Walking Dead: The Final Season’un başladığı noktaya kadar hikayeyi inşa edebileceksiniz.

Basın açıklamasına göre, oyuncular tarayıcı tabanlı deneyim halinde, Telltale Story başlangıç ve hikayelerini etkileyecek önemli kararlar verebileceksiniz. Kısa bir özetle The Walking Dead: The Final Season’u, 14 Ağustos’ta gerçekleşecek ilk bölümün lansmanından oluşturucuyu resmi Telltale web sitesinde bulabilirsiniz .

Oluşturucu, Telltale’nin The Walking Dead’in yinelemesinin en önemli anlarını yeniden yaşamanızı sağlar ve Clementine ve AJ gibi karakterlerinin hayatlarını etkileyecek önemli kararlar ve seçimler yapar .

Oluşturucuyu kullanmak için, web sitesindeki Telltale Games hesabınıza kayıt olmanız ve giriş yapmanız gerekecektir. Oradan hikayeyi oluşturmanız ve ilerlemeyi Telltale Games hesabınıza kaydetmeniz gerekir . The Walking Dead: The Final Season piyasaya çıktığında , kaydetme verilerini Telltale hesabınızdan almanız yeterlidir.

The Walking Dead Story

The Walking Dead Story

Alternatif olarak, son 6 yılda oyunların her birini oynuyorsanız ve oyununuzdan kaydedilmiş bir oyuna sahipseniz, oyununuzu son çıkış olan The Walking Dead: A New Frontier’den içe aktarmak mümkündür . Aslında kaydedilmiş oyununuzu hareket ettirebilmeniz için bir süreç var ve Telltale, oyunculara eski kaydedilmiş oyun dosyalarını önceki girişlerden içe aktarma seçenekleri sunabilmek için mümkün olan her yolu kolaylaştırıyor.

PS3 ve Xbox 360 oyuncularının kaydedilmiş oyunlarını eski konsollardan Xbox One ve PS4’e aktarmalarına yardımcı olurken Telltale de benzer bir şey yaptı .

Leave a Reply