God Of War için yeni bir artı modu geliyor

Rate this post

Gerçekten Olympus’ta güç sahibi olduğunuzu hissetmek istiyorsanız, o zaman  yeni oyun artı modunu kontrol etmek isteyeceksiniz. Santa Monica Stüdyosu’nun Aaron Kaufman geçtiğimiz günlerde PlayStation Blog’unda , takımın God Of War için Yeni Oyun artı modunda çalışmanın zor olduğunu açıkladı .

Adam gibi adam Kratos

Adam gibi adam Kratos

Stüdyonun PlayStation 4 için yeni bir hikaye içeriği yayınlamaya yönelik bir planı olmadığını oyunculara hala bir kontrolör almak ve tekrar maceraya dalmak için iyi bir neden vermek istediklerini bilmek çok güzel. Kaufman’a göre ekip, diziye takılan ve en son God Of War’ın büyük bir başarıya ulaşmasına yardımcı olan taraftarlar nedeniyle bu DLC’yi yaratmaya karar verdi .

Maalesef, lansman penceresinin bu yeni mod için ne olduğu hakkında hiçbir fikrimiz yok, ancak en azından geldiğinde taraftarların bekleyebilecekleri hakkında biraz bilgimiz var. Yeni Oyun artı modları , temelde size özgün bir kampanya öğeleri sunuyor. Kaufman bunun çok istenen bir özellik olduğunu söyledi, bu yüzden çok sayıda hayranı çok mutlu edeceğini hayal ediyoruz.

Blog gönderisinde belirtildiği gibi, Yeni Oyun artı modu oyuncuların önceki zırh tanrısı, pommels ve tılsımlarını daha önceki God Of War oyunlarından geçirmelerine izin verecektir . Henüz oyunu oynamadıysanız, tüm bunlar Kratos ve Atreus’un istatistiklerini yaratan ve onları gerçek bir badasses haline getiren en önemli ekipmanınız . Post ve diğer eşyaların da taşınacağını belirtiyor.

Bu avantajı dengelemek için oyun aynı zamanda zorlukta da bir destek alacak. Kaufman, bu yeni modla ilgili daha fazla bilginin kullanıma sunulmadan aktarılacağını belirtti. Ucundan biraz bilgi sahibi olsak bile henüz merak ettiğimiz bir kaç konu var. Moda özgü techizat ve yetenekler alıyor olabilir miyiz? Ya da oyuncunun güçlendirilmiş yeteneklerine layık yeni bir meydan okuma alanı mı? Sadece bekleyip göreceğiz.

Leave a Reply