PS4’de H1Z1: Battle Royale’de kendisini Kanıtlıyor; Şimdi Yeni Güncelleme

Rate this post

H1Z1 güncelleme yaptı. Battle royale modunda ps4’de yeni güncelleme, oyuncular için açıklandı ve oynamaya hazır olarak platformda yer alacak.

Daybreak Games ‘H1Z1: Battle Royale PS4’te bir güncelleme gerçekleştirdi. Hayatta kalma oyunlarının önce gelenlerinden H1Z1 için oyuna bir canlandırıcı mekaniği ekleyerek hızlandırma ayarlamalarını ve yeni bir silahı hedefliyor. Hava Saldırısı Sinyali olarak adlandırılan silah, oyuncuların hava bombardımanı için bir alanı hedeflemelerine izin veriyor. Bu silah Call Of Duty Modern Warfare serisinden, bize Predatör silahını hatırlatmadı değil.

H1Z1 güncelleme

Daybreak Games, H1Z1’i için bir açıklamada bulundu: Battle Royale, son zamanlarda tüm oyun modlarını geride bıraktı. Artık PS4’te battle royale oynayan 10 milyondan fazla oyuncu var ve açık betalarının ilk ayında 102 milyon saatten fazla zaman yatırımı yaptılar.

Kutlamak için Daybreak Games, H1Z1’i indiren her oyuncuya Darkfire Pickup Truck ve Sunrise Parachute gibi oyun ödülleri veriyor. Ödüller ücretsiz ve 27 Haziran’da saat 11: 59’dan önce H1Z1’e giriş yapan herkes tarafından kullanılabilir. Oyun içi öğeler bu hafta sonu doğrudan oyuncuların envanterine eklenecektir.

H1Z1 PC’de ücretsiz olarak kullanılabilirken, konsollarda oynanan H1Z1: Battle Royale PS4’te açık beta sürümde olacak. Oyun, PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Fortnite’de bulunan aynı hızlı tempolu, rekabetçi battle royale deneyimini oyuncular için sunuyor. H1Z1, rakiplerinden daha geniş bir araç yelpazesi ve daha çok arcade tarzı bir oyun tarzıyla farklılaşmış bir durumda. H1Z1 daha büyük savaş alanlarına sahiptir ve oyuncular araçtan atladıkları gibi durumlarda zarar görmezler, hızla hareket etmeye ve büyük planlı davranış gerektiren bir oyun olduğu aşikar.

Leave a Reply