Toronto, bir Overwatch Ligi Takımı kurabilir

Rate this post

Kanada’nın, The Overwatch Ligi ikinci sezonu boyunca, Toronto’ya giden altı kişilik genişlemenin dördüncü yuvasına sahip olacak bir ev takımına sahip olması gibi görünüyor . Lig, Eylül ayından önce iki ayrı ek takım hazırlamayı planlıyor, bu nedenle önümüzdeki haftalarda benzer birkaç duyuru duymayı bekliyoruz.

İlk sezonda milyonlarca izleyici çeken ve hatta ESPN’de bir şampiyonluk yayını yapan ilk sezonun ardından , Overwatch League önümüzdeki aylarda büyümeyi planlıyor. Plan, ileriye gitmeden önce ligin kadrosuna altı yeni takım ekleyerek , toplam program sayısını 12’den 18’e çıkardı. Yakın zamanda, hem Atlanta, Georgia hem de Guangzhou, Çin’deki takımların Paris ekibi ile sonuçlandığını bildirdi. ESPN’den gelen bir rapora göre , Kanada, dördüncü genişleme yuvasını alıyor.

Overwatch Ligi 2018

Overwatch Ligi 2018

İlk rapora göre, Toronto için teklif, Activision Blizzard ve Michael Kimel arasında aile ve yatırımcıların yanı sıra OverActive Media da dahil olmak üzere 35 milyon dolarlık Toronto yuvasını almayı hedefleyen son müzakerelere girdi.

Bir önceki hikayemizde de belirtildiği gibi, iki sezonda takımlar, sezonun açılış sezonundan çok daha fazla para kazanıyorlar . İlk parti takımı yaklaşık 20 milyon dolarlık bir paya sahipken, bu yeni imtiyazlar bu rakamın neredeyse iki katı kadar satıyor. Bu, insanların bir organizasyon ve gelecek olarak Overwatch League’i görmeye değer olduğunu gösteriyor.

İkinci sezonun dördünde çantada, şimdi son iki noktayı kimin alacağını merak etmeyi merak ediyoruz. Şu anda ABD’de epeyce takım var ve Kanada’nın gemiye geldiğini görmek harika. Son iki takımın Avrupa ya da Asya-Okyanusya’da bir yerlerde geleceğinden umutluyuz çünkü daha çok ülkenin rekabetin ikinci sezonunda yerel bir kadroya sahip olmasını görmek harika olurdu.

Ek genişleme haberlerinin ne zaman ortaya çıkacağına gelince, ufukta çok fazla olamayacağını düşünüyoruz. Bu açılımlar için serbest kuruluş 9 Eylül’de başlayacak, bu yüzden ekiplerin kadroların şekillenmeye başlamadan önce kurulmasını isteyeceğimizi düşünüyoruz.

Ayrıca, Overwatch Ligi’nin ikinci sezonunun ilkine kıyasla nasıl değişeceğini de görmek istiyoruz. Activision Blizzard, öğrenmek, ayarlamak ve hızlı bir şekilde büyümek için bilinir, bu yüzden büyük yapısal değişikliklerin ortaya çıkacağını merak ediyoruz.

Leave a Reply