Yeni Kostüm! “Ejderha Terbiyecisi Heimerdinger” En Ucuz Rp Satın Al

Rate this post

League Of Legends‘de Yeni gelen güncelleştirmelerle beraber yeni bir şampiyon kostümü de yer aldı. Bunlardan en dikkat çekeni Ejderha terbiyecisi Heimerdinger. 

Alışılmışın dışında Heimerdinger bu sefer karşımıza robotlar yerine birbirinden tatlı yavru ejderhalarla çıkıyor. Şampiyonumuzun ultisi olan “GELİŞTİR”i kullandığımızda karşımıza eğitilmiş bir ejderha çıkıyor. Bu şampiyona gelen kostümle beraber animasyon farklılıkları da yer almakta. Aynı zamanda arayüz avatarınızda kullanabileceğiniz 3 farklı yavru ejderha simgesi de karşımıza çıkıyor.

Normalde Heimerdinger taret yeteneğini kullandığında ortaya çıkarmış olduğu silahlı robotlar yerine kendi terbiye etmiş olduğu birbirinden farklı yavru ejderhalar için sihirdar vadisini adeta bir jurassic parka çeviriyor.

Oyunda karşı takımda olsa dahi görmekten çok zevk alacağınız bir kostüm olacağından emin olabilirsiniz.

Ve bu arada heimerdinger terbiye etmiş olduğu bu ejderhalara isim vermiş:

 

 

“Aha! Kırmızı olan… Senin adın Pisagor olsun! Ve… UF! Görünüşe bakılırsa sen epey büyük ve mavisin. Ayrıca ısırmayı seviyorsun. Öyleyse adın Isırgaç olsun!”

 

League of Legends’de bu şampiyon kostümüne 1820 Rp ile sahip olabileceksiniz. Bu kostüme en avantajlı şekilde sahip olabilmeniz adına sizin için bir araştırma yaptık. Ve en ucuz rp satış sitesini bulduk. Riot Games‘in resmi dağıtıcısı olan Foxngame  web sitesi bizlere En ucuz rp satın alabilme fırsatını vermekle beraber en güvenilir ve en hızlı hizmeti sağlıyor.

En ucuz rp satın al

%20 indirimle Riot Point satın alabilmek için lütfen buraya tıklayınız.

En ucuz rp satın al

Leave a Reply