GTA 5 İndirimli Fiyatı İle Satılan En İyi Siteyi Bulduk

5 (100%) 2 votes

GTA 5 indirimli fiyatı ile satışa sunuldu. Şuan Steam fiyatı 169 TL olan GTA V, foxngame‘de 128,52 TL olarak satışa sunulmuş durumda. İndirimli GTA 5 satın almak isteyen oyuncular makalenin alt kısmında bulunan ürün butonuna tıklayarak dilerlerse satın alabilirler.

Grand Theft Auto V‘in çok oyunculu moduna yeni bir içerik geliyor gibi görünüyor. Geliştirici Rockstar Oyunları bugün dört elektronik müzik sanatçısı olan Solomun, Tale of Us, Dixon ve The Black Madonna’yı listeleyen şifreli bir tweet yayınladı.

Mevcut bir radyo istasyonunda veya potansiyel olarak yeni bir cihazda GTA Online‘a gelen yeni müziğin bir referansı gibi görünüyor. Aralık 2017’de, Rockstar bir Frank Ocean radyo istasyonu eklemişti. Bu yüzden GTA Online‘a gelen yeni radyo istasyonu veya o tarz bir güncelleme geliyor gibi görünüyor.

Bir başka söylenti ise Rockstar‘ın GTA Online için bir gece kulübüne sahip olmanızı ve bir gece kulübünden daha fazla para kazanmanızu sağlayacak bir “Gece Kulübü” güncellemesi planlaması düşünülüyor.

Rockstar‘ın GTA Online‘a daha fazla içerik eklemesini görmek hiç de şaşırtıcı değil; çünkü geliştirici düzenli olarak oyun için önemli güncellemeler yayınladı. Oyunun bu kadar başarılı olmasının sebebi de bu.

Bu makalenin yararlı olduğunu düşünüyorsanız, buraya tıklayarak diğer makalelerimize göz atabilirsiniz.

Grand Theft Auto V

128,52 TL
8.2

Oynanabilirlik

7.5/10

Optimizasyon

9.5/10

Sistem Gereksinimleri

4.0/10

Grafik

10.0/10

Fiyat

10.0/10

Leave a Reply