Yeni Rainbow Six Siege Haritası ve Yeni Operatörler

Rate this post

Yeni Rainbow Six Siege haritası için bir sonraki Operasyon, iki yeni Operatör ve oyuna bir harita ile geliyor. Grim Sky adı verilen bu güncelleme, Operasyon Siege’s Year 3, Sezon 3’ün bir parçasıdır. Sezon 2’nin Para Bellum ve Sezon 1’in Chimera Operasyonu’ndan sonra gelmektedir.

Yeni Rainbow Six Siege Haritası Hakkında Bilgiler

Rainbow Six Siege‘in düzenlediği bir blog yazısına göre, blogda yer verilen bilgiler şunları ifade etmektedir. Operasyon Grim Sky Operatörleri iki farklı organizasyonda yer alıyorlar. İlk “Büyük Britanya’dan bir Savunmacı. O, mob davranışı ve snatch-squad taktikleri konusunda işinde uzman olan sert bir polis memuru. Ön cepheye ait olduğunu biliyor ve herhangi bir saçmalık veya herhangi bir hata kabul etmez. Belirttiğimiz gibi o işinde uzman olan ve kendi kurallarını belirleyen sert bir polis memuru. “ İkincisi ise Amerikan kökenli, taktiksel operasyonlar söz konusu olduğunda son derece keskin akla sahip bir uzman. Bir çok yerde mücadele verdi, dostlarını kaybetti,  savaş sırasında Kabil’de en kötü şartlar altında yer aldı. Her şeye rağmen, yaşadığı bütün kötü anılara rağmen, şehre aşık oldu. Onun şehir için yaptığı şeyler adeta bir Cerrahi hassasiyeti düzeyindeydi. ” Ondan önceki hayatı ise Rainbow Six Siege adı altında saklı bir bilmece. ”

Yeni Rainbow Six Siege Haritası 2

Grim Sky Operasyonu ayrıca Hereford Base için bir güncelleme ile harita çalışması da beraberinde getirmektedirHereford Base, Siege’nin beta’da tanıtılan ilk haritalarından biriydi ve aynı zamanda bir eğitim alanı olarak da bilinmektedir. Harita rekabetçi bir oyun için yeniden düzenlendi.

Önceden Operasyonlar gibi, yeni Rainbow Six Siege haritası Grim Sky da Siege için çeşitli oyun güncellemeleri sunacak. Ayrıca konsollardaki çözünürlüklerde de tekrardan iyileştirme olacak.

Grim Sky Operasyonu’nun tam olarak yayınlanması, 17-19 Ağustos tarihleri ​​arasında gerçekleşen Six Major Paris‘te gerçekleşiyor. Etkinlik Twitch üzerinden canlı olarak da yayınlanacak. Rainbow Six Siege Xbox One, PS4 ve PC için erişilebilir durumdadır.

Rainbow Six Siege Hakkında Diğer Konu Başlıkları

Rainbow Six Siege Güncellemesi Geliyor
Rainbow Six Siege İndirimli Fiyatı İle Sizlerle
The Badge Special Operation 2 Fragmanı Yayınlandı
Rainbow Six Siege Operatörleri Yeni Görevlere Yelken Açıyor
Rainbow Six Siege “Ghost Recon Wildlands” Güncellemesi

Leave a Reply