Rainbow Six Siege İndirimli Fiyatı İle Sizlerle

5 (100%) 1 vote

Steam‘de 26 TL olarak satışa sunulan Rainbow Six Siege indirimli olarak foxngame’de 20,28 TL, bu fırsatı kaçırmayın!

Türk oyunculara değer veren Ubisoft bir süre önce bildiğiniz gibi yeni Rainbow Six Siege oyununa getirdiği Türkçeleştirme ile Türklerin gönlünü fethetmeyi başarmıştı. Daha öncesinde UPlay arayüzünün Türkçeleştirildiğini biliyoruz. Ubisoft daha sonrasında Rainbow Six Siege ve Assassins Creed hatrı sayılır bir oyuncu toplamayı başarmıştı.

Ubisoft bu kararının alma sebebini şöyle açıkladı. ” Bir çok firmaya baktığımızda oyunların Türkçe dili olmadığını farkettik. Oysa ki araştırmalarımız sonucu Türkiye’de hatrı sayılır büyüklükte bir kitle tarafından çeşitli oyunlar oynanmakta. Bunun doğru olmadığı kanaatine vardık ve kullanıcılarımıza daha iyi destek olmak amacıyla Rainbow Six Siege ve Assassins Creed‘i Türkçeleştirdik.

İlerleyen Günlerde gelecek olan diğer oyunlarında Türkçeleştirilmesi konusunda çalışmalarımız olacaktır bundan şüpheniz olmasın!”

Ubisoft açıklamasından anlayacağımız üzere gelecek günlerde üretime girecek Ubisoft oyunlarınında Türkçe menü sistemi mevcut olacak. Hatta oyun içi Türkçe seslendirme bile yapılabilmesi mümkündür, Ubisoft bu konuda oldukça ciddi.

Rainbow Six Siege Güncellemesi Geliyor

Leave a Reply