PUBG Loot: Amazon / Twitch Prime Right Now ile Ücretsiz Sandık

Rate this post

Özellikle PC oyuncuları için Amazon Prime üyesi olmanın birçok avantajı var. Amazon Prime üyeliği olan herkes otomatik olarak Twitch Prime üyeliğine sahip olur. Sadece hesaplarınızı bağlayarak birçok ücretsiz şey alabilirsiniz. En son hediyeler arasında freebie PlayerUnknown’ın Battlegroundstan bir Jungle Sandık var.

Sadece PUBG’ın PC versiyonunda bulunan Jungle Crate, altı orman kıyafeti ve iki silah skini içerir. Aşağıda ayrıntılı olarak açıklanan kıyafetler, mor renkte belirgin bir renk olmasına rağmen, tipik safari donanımına benziyor. Silah skinleri M16A4 için Croc Bite ve SCAR-L için Bengal Blade. Orman Sandığında yer alanların tam listesi.

Explorer şapka
Kaplan Baskı Bandana
Explorer Coat
Leopar baskı yelek
Explorer Knickers
Deri çizmeler
Croc Isırması Silah skin
Bengal Bıçak Silahı skin

Bu Twitch Prime üyeleri için üçüncü ücretsiz PUBG sandığı. Temmuz ayında, üyeler bir Deadmau5 Sandığı ve bir Spa Day Sandığı alabilirlerdi. Gelecekte iki ücretsiz PUBG kasası daha mevcut olacak.

PUBG freebies kapmak için, sadece Twitch başlık ve arama çubuğunun yanındaki taç düğmesini tıklayın. Bu, ücretsiz Jungle Sandığınıza erişmek için bir bağlantı bulacağınız bir açılır menüyü açar. Teklifin sona erdiği 17 Eylül’e kadar bunu yaptığınızdan emin ol.

Ücretsiz oyunlar ve eklentilere ek olarak, Prime üyeleri ayda bir ücretsiz Twitch kanal aboneliği, birçok öğe için ücretsiz iki günlük gönderim, Amazon Prime Video’ya erişim, Amazon Müzik ve daha fazlasını alır. Daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Ayrıca şu anda mevcut olan ücretsiz bir Overwatch loot kutusunun yanı sıra bazı ücretsiz PC oyunları.

Leave a Reply