İndirimli PUBG ve PUBG Sanhok Güncellemesi

5 (100%) 2 votes

İndirimli PUBG nereden mi alınır?

Steam fiyatı 69 TL olarak belirlenen oyun foxngame’de indirimli fiyatı ile 54,90 TL’dir. İndirimli PUBG satın almak için foxngame‘i ziyaret edebilirsiniz.

Son günlerde getirdiği güncellemeler ile PUBG yeniden hayat buluyor. Oyun içerisinde oluşan bug ve bir takım hatalar bir çok oyuncunun oyundan kopmasına neden olmuştu. PUBG Corp bu sorunların giderilmesi için hızlı ve emin adımlarla yeni güncellemeler getiriyor.
PUBG Corp, PlayerUnknown’s Battlegrounds için düzenli olarak yeni güncellemeler yayınlamaya devam ediyor. PC sürümü için Yama # 18, oyunun test sunucularında mevcut ve popüler Battle Royale oyununa bir kaç diğer özellik ile birlikte yeni Sanhok’a özel araç ve silah tanıttı.

PUBG Corp., 18 Temmuz tarihinde, saat 18: 00’de başlayacak. PT / 9 PM ET’de başlayan dört saatlik bir sunucu bakım sürecinin ardından 18 numaralı Yama’nın oyuna aktarılacağını doğruladı.
Söz konusu silah QBU, sadece küçük, tropikal temalı Sanhok haritasında görünen yeni bir DMR. Mini 14’ün Sanhok’daki yerini alır ve genişletilmiş bir şarjör ile 20 tur artırılabilen standart bir 10mm’lik mermi kullanır.

PUBG’ye eklenen yeni kamyonet

Ayrıca Sanhok’a eklenen yeni haritaya özel bir kamyon olan Rony getirildi. Rony, dört yolcuya kadar taşıyabilir. Geliştirici ayrıca, Sanhok’taki en büyük araçlardan biri olduğunu ve bunun da korunma ve haritada hareket etmek için aynı derecede uygun olduğunu belirtiyor. Aşağıdan QBU’ya  göz atabilirsiniz.

 

indirimli pubg

Yeni araç ve silahın yanı sıra, PUBG Corp özel maçlar oluşturma yeteneğini de hayata geçirdi. Bu özellik hala devam eden bir çalışmadır. Ancak test sunucularında açık beta sürümündeki tüm oyuncular için kullanılabilir. Çeşitli ayarları yapmalarına ve kendi özel oyun modlarını yapmalarına olanak tanır. PUBG Corp., geliştiricinin bir zaman çizelgesi sunmamış olmasına rağmen, özel eşleştirmeler testini sunuculara getirmeyi planladığını söylüyor. Özel eşleştirme hakkında ilerleyen zamanlarda yeni bir makalede yer vereceğiz.

Sanhok’taki belli binaları görmesine izin veren ve sırt çantalarının dolu olduğu zaman oyuncuların şarjörlerini atmasını engelleyen bir kaç sorunu çözdü. PUBG Corp., bu değişikliklerin oyunda uygulanacağını açıklamadı. Ancak geliştirici “test süresi tamamlandığında” sunuculara aktarılacaklarını söylüyor.

Leave a Reply