Fortnite Sunucuları 5.20 Güncellemesiyle Geri Dönüyor

Rate this post

Epic’in devasa popüler Battle Royale oyunu Fortnite için sunucular, rutin bakım için devre dışı bırakılmıştı. Twitter’da duyurulduğu gibi, geliştirici, PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch ve iOS’ta yeni bir güncelleme gerçekleştirirken, oyunu 7 Ağustos’ta erkenden çevrimdışı duruma getirdi. [Güncelleme] Sunucular artık yeniden yayında. Oyunda tam olarak nelerin değiştiğini görmek için tüm Fortnite update 5.20 yama notlarını okuyabilirsiniz.

Fortnite Sunucuları 5.20 Güncellemesiyle:

Her zamanki gibi, Epic bekleme süresinin ne kadar uzun sürmesi gerektiğini açıklamamıştı, ancak tipik olarak bu tip bakım çalışmaları çok uzun sürmüyor. Fortnite için bakım periyotları rutin olarak bir ila iki saat arasında sürer, ancak güncellemeye bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Fortnite ATK ve Alışveriş Sepeti

Fortnite ATK ve Alışveriş Sepeti

Bakım tamamlandığında, oyuncular Fortnite’ın v5.20 güncellemesini deneyebilir. Epic, bu haftaki oyunda yeni içerikler olarak neler eklendiğini ortaya çıkarmadı, ancak stüdyo oyuna düzenli olarak yeni silahlar tanıttı. Fortnite’ın önceki güncellemesi tartışmalı Güdümlü Füzeyi geri getirdi ve sınırlı süreli Fly Explosives modunu başlattı.

Ayrıca, alışveriş sepetlerinin ve ATK’ların yeni güncellemeyle birlikte geri dönüp dönmeyecekleri de görülecektir. Epic son zamanlarda, belirtilmemiş bir hata nedeniyle oyunun her iki oyun modundaki araçlarını devre dışı bırakmak zorunda kaldı. Bu özellikle üzerinde durulan bir konu oldu çünkü oyunun en son zorluklarından biri, ateşli çemberler arasından atlamak, zira bu yalnızca alışveriş sepetiyle yapılabiliyordu. Bu durum, görevi tamamlamayan oyuncuların şu anda araçlara yeniden sahip olamayacağı anlamına geliyor.

Fortnite Sunucuları 5.20 Güncellemesiyle:

Haftalık görevlerin bir sonraki seti 9 Ağustos Perşembe günü yapılacaktır. O zamana kadar, oyunda mevcut olan tüm görevler, tüm Fortnite Sezon 5 görevlerinize yansıtılabilir. Ayrıca, Fortnite’nin özel doğum günü meydan okumalarını tamamlamak ve doğum günü pastası kilidini açmak için 7 Ağustos’ta bakımın başlamasına bir saat kadar vaktiniz var.

Leave a Reply