Fortnite ATK ve Alışveriş Sepeti Devre Dışı Bırakıldı

Rate this post

Fortnite ATK ve Alışveriş Sepeti bir kez daha sorunlara neden oluyor. Epic Games , belirtilmemiş bir hatadan dolayı geçici olarak tüm oyun modlarında devre dışı bırakılacağını açıklamıştı. 5. Sezonda tanıtılan yeni ATK ile birlikte aracı devre dışı bırakmak zorunda kaldığını bugün tekrardan açıkladı.

Fortnite ATK ve Alışveriş Sepeti Ne Zaman Gelecek?

Bu konuyla ilgili zamanlama özellikle sorun yaratacak, çünkü yeni 4. Hafta’da, oyuncuların, alışveriş sepetini veya ATK’yı kullanarak flaming hoops arasından atladıkları görevler var. Epic, araçların ne kadar süreyle devre dışı bırakılacağını söylemedi. Sadece sorun çözülünceye kadar oyundan çıkarılacağını belirtti, bu yüzden flaming hoops görevini tamamlamak için bir süre beklemeniz gerekebilir. Tabii bu görevi zaten tamamlamayanlar için geçerlidir bu sorun. Ama biz inanıyoruz ki eğer ortada bir sorun var ise Epic Games kimseyi mağdur etmeden buna bir çözüm bulacaktır.

Fortnite ATK ve Alışveriş Sepeti aynı zamanda Fortnite‘ın ilk aracı Haziran ayında oyuna eklendiğinden beri devam eden bir sorun kaynağı oldu. Epic, ortaya çıkan çeşitli sorunlar nedeniyle aracı bir çok kez çekmek zorunda kalmıştır. Her bir kaldırma işleminden sonra oyuna geri dönmek için farklı düzenlemeler almıştır. Buna rağmen bu sorunlar devam etmektedir. Bu da 5. sezonun başında eklenen yeni golf arabası benzeri araç olan ATK’nin kaldırılması gerektiğine işaret ediyor.

Epic, alışveriş sepeti ve ATK ile ilgili sorun çözüldüğünde güncelleme sağlayacağını söyledi. Bu arada, flaming hoops görevini gerçekleştiremeyecek olsanız da, şu anda Fortnite: Battle Royale‘de bir benzin istasyonu, futbol sahası ve Stunt Mountain arasında arama yapmak gibi bir dizi başka görev var. Bugüne kadarki tüm görevleri, tüm Fortnite Sezon 5 görevlerini aşağıdaki konu başlıklarından görebilirsiniz.

Ayrıca, Fortnite‘nin 7 Ağustos‘a kadar sürecek olan özel doğum günü görevlerinde yer almanız için biraz daha zamanınız olacak. Her üç görevin tamamlanması için doğum günü pastası da dahil olmak üzere özel doğum günü temalı ödüller kazanacaksınız. Ayrıca oyunun en son sınırlı zamanlı modu Fly Explosives’ı deneyebilirsiniz.

Fortnite Görevler ve Lokasyonları Konu Başlıkları

Fortnite Sezon 5 Challenge Rehberi: Benzin İstasyonu, Flaming Hoops
Fortnite Lightning Bolts Nerede Bulunur Görev Rehberi
Yeni Fortnite Güncellemesi Guided Missile ve Jetpack İle Duyuruldu
Fortnite 3. Hafta Görevleri Flush Factory’deki Hazine Haritası
Fortnite Playground Modu Geri Döndü

Leave a Reply