Football Manager 2019 Fiyat Karşılaştırması

Rate this post

Bir futbol tutkunuysanız ve kendi takımınızı tasarlayıp en iyi stratejiyi geliştirerek karşı takımı bozguna uğratma hissiyatını yaşamak istiyorsanız bu oyun sizi tam bir teknik direktör yapacak.

Football Manager 2019, 2 Kasım’da yeni sezonun başlangıcında en sevdiğiniz kulübün kontrolünü ele geçirmeniz için bir fırsat olacak. Yeni özellikler ve yükseltmeler, dünyanın en popüler takım yönetme simülasyonunu daha gerçekçi hale getiriyor.

Football Manager, normal şartlarda 2 kasımda oyuncularla buluşacak.

SEGA firmasına bağlı oyun yapımcıları, oyunculara 2 hafta öncesinden oyunu oynayabilme fırsatı sunuyor. Oyunun yayın tarihinden 2 hafta önce oyunu satın alırsanız bu süreç boyunca Beta sürümüne dahil oyuncu olarak oyunu erken oynamaya başlayabilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde steam platformunda da dahil olmak üzere oyunlara zam geldi. Ancak biz Oyun Ve Haber ekibi olarak FM 2019 ‘u en ucuza nereden alabileceğinizi öğrenmenize yardımcı olmak adına bir karşılaştırma yaptık:

Football Manager 2019 Steam Fiyatı: 161,10

Football Manager 2019 Foxngame.com fiyatı: 119,90 ₺

Aynı zamanda Foxngame’den FM 2019 ürünü de dahil olmak üzere bir çok ürün alışverişinizde bonus site bakiyesi kazanma avantajınız olacak.

En Ucuz şekilde FM 2019 Satın almak için Aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Footbal Manager 2019 Satın AL

Leave a Reply