Football Manager 2019 Çıkış Tarihi Yayınlandı

Rate this post

Football Manager 2019 çıkış tarihi yayınlandı ve Dünya Kupası artık geride kaldı, normal lig sezonu başladı. Yeni lig sezonu ile birlikte Football Manager 2019‘da bizlerle olacak. Football Manager 2019 çıkış tarihi hakkında ufak bir araştırma yaptık ve 2 Kasım 2018 tarihinde oyunun çıkacağını öğrendik. Geliştirici Sports Interactive bunu doğruladı ve bu yıl oyunun 2 Kasım’da PC , mobil ve tabletler için piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Football Manager 2019 Çıkış Tarihi

Football Manager Touch ve Football Manager Mobile, tablet ve akıllı telefon versiyonları 2 Kasım’da da piyasaya sürülecek. Ancak geliştirici Sports Interactive henüz Nintendo Switch versiyonundan bahsetmedi. Tabi bu Football Manager 2019 Nintendo Switch için çıkmayacağı anlamına gelmemektedir. Football Manager Touch 2018, bildiğiniz üzere bu yıl Nisan ayında erişime açılmıştı ve yoğun ilgi görmüştü.

Football Manager 2019 Welcome to the Job Fragmanı

Henüz oyun ile ilgili yeni özellikler açıklanmadı ama çok gelişmir bir Football Manager oyunu olacağı kesin.  Tahminimize göre yeni özellikler en geç Eylül ayı sonlarına doğru açıklanacaktır. Bunun yanı sıra oyunun çıkış tarihinden sonra tek doğrulanmış bilgi oyunun Bundesliga lisansına sahip olacağını Sports Interactive doğruladı. Tüm bunlara ek olarak, yeni seriye bir takım geliştirmeler uygulandı. Uzun süredir kapak yıldızı olarak kullanılan Manager Man bu seride olmayacak. Onun yerine yeni bir kapak seçimi yapıldı. Ayrıca oyunun arayüzünün de oldukça yenilendiği söylenmekte.

Sega onaylı bir dijital perakendeciden (foxngame.com) oyunu ön sipariş olarak satın alan kişiler, oyunun çıkış fiyatından %10 daha indirimli sahip olacak. Oyunu dijital olarak satın alan oyuncular, resmi çıkış tarihinden tarihinden yaklaşık iki hafta önce oynanabilir bir Beta sürümüne erişim hakkı kazanacak.

Geçen yılki oyunda yani Football Manager 2018‘de ki bazı yeni özelliklerden oldukça keyif almıştık. Eleştirmen Richard Wakeling, oyunun oyuncu kişilikleri ve moralinin yanı sıra yeni oyuncu animasyonları ve artan zekaya verdiği önemi övdü. Yani bu demek oluyor ki bu yıl çıkacak Football Manager 2019 oyununda bazı önemli değişikler gerçekleşmiş. Bu değişiklikler menejerlerin en iyi yönetici hazzını yaşaması için yapılmışa benzemekte. Richard Wakeling’in yaptığı bir açıklamada “yeni oyuncu animasyonları ve artan zeka” yorumu oyunun oldukça gelişmiş olacağını gözler önüne sermektedir.

Leave a Reply